Menu Zavřeno

Beletrie pro dospělé:

Nemusíš!
Nemusíš! Dagmar Digma ČechováAnotace: Ty dvě snad nemohou být rozdílnější, a přesto je něco spojuje. Kateřina ví, že by po dvaceti letech manželství měla ten plíživý pocit prázdnoty už kvůli dětem ignorovat a nějak tu druhou půlku života doklepat. Nemůže přece riskovat vše kvůli zapovězeným touhám a potřebě cítit, že skutečně žije. Marie rozhodně hodlá dokončit studia a splatit morální dluh rodičům. Přestože ví, že tak ztratí víc než jen pár let svého mládí. Obě ženy bojují se zakořeněným pocitem zodpovědnosti za ostatní i očekáváním okolí. Je sobecké chtít naslouchat vlastnímu srdci? Co když samy sebe můžou najít jen mimo zajeté koleje?
(vyjde v nakladatelství MOBA v srpnu 2020, předprodej zde🙂

Sborník OSK 2020: Poslední uzel – sborník vítězných povídek a básní, včetně mé povídky Jako princezna (2. místo, vyjde v nakladatelství E-knihy jedou v elektronické i tištěné verzi v září 2020)

Nesejdeš z cesty (vyjde v nakladatelství MOBA v 1. pololetí 2021)

Okno s dívkou a ptáčkem (probíhají revize)

Tragédka (rozepsáno)


Knihy pro děti:

Davídek a malý kocourek

Katka na táboře

Nelinka ve světě dinosaurů

Jonáš a mimozemšťan

Originální příběhy na míru vašemu dítěti. 

Každý příběh ode mne odchází v holčičí i klučičí verzi. Fyzicky se poté vyrábí pouze jeden kus dané knihy pro konkrétní dítě – obsahuje informace o něm: jméno, příjmení, kde a s kým dítě bydlí, jakou má barvu vlasů a očí, jak se jmenuje jeho kamarád apod. Všechny tyto detaily jsou pak v knize personalizovány, takže hlavním hrdinou knihy (který vše vyřeší) je právě to dítě, které chcete obdarovat. Znáte osobnější dárek?